.

من یک جهانگرد هستم

درباره مهدی پارسا

من عاشق تجربه‌های تازه هستم. به همین دلیل خیلی زود سفر کردن را به‌عنوان راهی برای کسب تجربه پیدا کردم. بی‌قراری‌ام برای سفر باعث شد، شغل معلمی را کنار بگذارم و به یک مسافر تمام وقت تبدیل شوم. سفر برای من چیزی فراتر از لذت بردن از اوقات فراغت و استراحت در هتل‌های لوکس است. ترجیح می‌دهم تجربیاتی فراتر از زندگی روزمره داشته باشم و هر روز دیدی تازه از شگفتی‌های دنیا داشته باشم.

بیشتر از 12 سال است که افتخار این را دارم که با همسفران زیادی سفر کنم و تجربیات خودم را با آنها به اشتراک بگذارم. من تلاش می‌کنم در سفرهایی با درجه سختی‌های متفاوت به نقاط مختلف دنیا دیدنی‌های متفاوتی را به همسفرانم نشان دهم؛ چراکه باور دارم با وجود موانع بسیاری که ممکن است لذت سفر کردن را از ما دریغ کنند، سفر راهی برای ارتباط با جوامع و فرهنگ‌های مختلف و کسب آگاهی است.

اگر علاقه‌مند به دیدن چیزهایی هستید که ممکن است تا چند سال آینده از روی کره زمین محو شوند، خوشحال می‌شوم در سفرهای خاص من همراهم باشید. این سفرها که با نام expeditions شناخته می‌شوند، تجربیات منحصربه‌فردی هستند که به شما امکان می‌دهند با گروه کوچکی از مسافران به محیط‌های طبیعی و محلی سفر کرده و تجربیات به یاد ماندنی خلق کنید.